You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Умови кредитних програм

Автомобілі Mitsubishi відрізняються японською якістю, надійністю, сучасним дизайном та відмінною прохідністю по бездоріжжю. Завдяки партнерству ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна» з фінансовими установами придбання позашляховиків Mitsubishi стає ще більш зручним та реальним. Спеціальна програма кредитування автомобілів Mitsubishi від банків-партнерів пропонує повний спектр фінансових інструментів для покупки авто в кредит. Вигідні умови, легкість та оперативність оформлення дозволить в найкоротші сроки придбати омріяну модель Mitsubishi. Знайомтеся з пропозиціями від Mitsubishi Motors Україна та фінансових партнерів.
Умови спеціальної кредитной програми від KREDOBANK

Інформація про партнера

АТ "КРЕДОБАНК" – є стабільним та прозорим фінансовим партнером як для українських, так і для європейських фінансових кіл. Банк віднесений до групи "Банки іноземних банківських груп" за класифікацією Національного банку України. АТ "КРЕДОБАНК" активно впроваджує нові банківські технології, європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, розширює спектр фінансових послуг, динамічно реагує на ринкову кон'юнктуру та прагне налагодити довгострокові, взаємовигідні ділові відносини зі своїми клієнтами.

АТ «КРЕДОБАНК» здійснює свою діяльність як універсальний комерційний банк відповідно до Банківської ліцензії №43 від 11.10.2011 р. та Генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій від 11.10.2011 р. № 43 із додатком до неї, виданих Національним Банком України.

Уся інформація щодо умов кредитування вказана відповідно до наданих Банком-партнером відомостей
Завантажити умови кредитування
Умови спеціальної кредитної програми від CREDIT AGRICOLE

Інформація про партнера

АТ «Креді Агріколь Банк» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг фізичним особам та корпоративним клієнтам.

АТ «Креді Агріколь Банк» є єдиним банком в Україні, що має сертифікат відповідності автомобільного кредитування міжнародному стандарту ISO 9001. Банк займає лідерські позиції на ринку автокредитування України. У 2008 році Креді Агріколь став першим банком в Україні, який започаткував партнерські програми з виробниками автомобілів.

Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційни №149 в Державному реєстрі банків.

Уся інформація щодо умов кредитування вказана відповідно до наданих Банком-партнером відомостей
Завантажити умови кредитування
Умови спеціальної кредитної програми від ОТП БАНК

Інформація про партнера

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

Ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р. Номер за Державним реєстром банків 273.

Уся інформація щодо умов кредитування вказана відповідно до наданих Банком-партнером відомостей, та є рекламою.
Умови спеціальної кредитної програми від Глобус Банк

Інформація про партнера

Глобус Банк – банк з приватним українським капіталом. Надає повний спектр фінансових послуг корпоративним і приватним клієнтам, а також представникам малого та середнього бізнесу. Серед інших пріоритетів банку — автокредитування, кредитування малого та середнього бізнесу, споживчі кредити, кредитні гарантії, картковий бізнес. Банк стабільно входить до 30-ти найбільших банків України за розміром депозитного портфеля за даними сайту “Мінфін”, а також у першу десятку за надійністю депозитів рейтингу РА “Стандарт-рейтинг”. Глобус Банк — стабільний лідер українського ринку первинного іпотечного кредитування за результатами дослідження “50 провідних банків України” від “Фінансового клубу” і володар численних нагород у цьому сегменті, зокрема останні 3 роки поспіль - найпрестижнішої IBUILD від Конфедерації будівельників України.

28 грудня 2018 було змінено тип акціонерного товариства Банку (з публічного на приватне), також змінено найменування Банку, яке після змін є таким АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У зв'язку із змінами АТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську ліцензію. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 21.01.2019 року. Номер за державним реєстром банків 320.

Уся інформація щодо умов кредитування вказана відповідно до наданих Банком-партнером відомостей, та є рекламою.
Умови спеціальної кредитної програми від АТ «Ощадбанк»

Інформація про партнера

АТ «Ощадбанк» – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. Згідно з рішенням НБУ належить до системно важливих банків України. Ощадбанк має найбільш розгалужену мережу установ та надає послуги більш ніж 7 мільйонам клієнтів: фізичним особам, підприємствам малого і середнього бізнесу, найбільшим компаніям України приватної та державної форм власності.

У 2020 році Ощадбанк видав майже 4 тисячі автокредитів на загальну суму понад 1,9 млрд грн, що на 200 млн більше ніж у 2019. За дослідженням компанії «Простобанк Консалтинг» Prostobank Awardsкредитні продукти на придбання авто визнано найкращими у 2020 році серед пропозицій банків України. АТ «Ощадбанк» також посів ІІ місце в номінації «Автокредит» рейтингу «50 провідних банків України – 2020» (Financial Club Awards).

Уся інформація щодо умов кредитування вказана відповідно до наданих Банком-партнером відомостей, та є рекламою.
Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-