Новини Mitsubishi
You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

У Нідерландах за 6 місяців продано понад 10 000 Mitsubishi Outlander PHEV

16.04.2014

За 6 місяців з початку старту продажів в Нідерландах було продано понад 10 000 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV, які можна підзаряджати від електромережі.

За даними на 31 березня 2014 попереднє замовлення на Outlander PHEV в Нідерландах склало 13 700 штук. Всього ж в Європі з початку старту продажів попереднє замовлення на цю модель склало 19 100 штук, при цьому до кінця березня 2014 було продано 12 300 авто.

У Японії з моменту випуску моделі на ринок 24 січня 2013 вже замовлено 13 500 автомобілів.

Гібридний кросовер завоював любов вимогливого європейського покупця завдяки оптимальному поєднанню ціни, ходових характеристик, у тому числі і можливості повного приводу, а також екологічності. Популярність гібридних технологій в Нідерландах також обумовлена
​​державною підтримкою, де податкове законодавство максимально лояльно для екологічних технологій, і забезпечує власникам гібридних авто грошові компенсації, а також інші привілеї та преференції.

Нагадаємо, що Mitsubishi Motors Corporation ( MMC ) поставила перед собою амбітну мету - до 2020 року наростити частку продажів електромобілів (EV) і гібридних автомобілів, що підзаряджаються (PHEV), до 20% від загального обсягу своїх світових продажів, розглядаючи своїм основним ринком Європу. І судячи з успішної статистики продажів за останні 6 місяців, ця мета поступово реалізовується.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-