Новини Mitsubishi
You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi Outlander PHEV знову візьме участь в Asian Cross Country Rally 2014

26.06.2014

Mitsubishi Outlander PHEV вдруге візьме участь у ралі Asian Cross Country Rally. Цей ралі-рейд, що проводиться під егідою Міжнародної автомобільної федерації (FIA), запланований з 9 по 15 серпня, а його маршрут протяжністю 2200 км проходить від Таїланду до Камбоджі. Ралійна команда Two & Four Motor Sports (скор. Two & Four) під керівництвом Кендзі Ісіда буде пілотувати Mitsubishi Outlander PHEV другий рік поспіль. Протягом усього ралі-рейду інженери компанії MMC надаватимуть команді Two & Four технічну допомогу в обслуговуванні автомобіля. Дані та напрацювання, отримані в рамках цього ралі, будуть використані компанією MMC для розробки нових моделей, а також удосконалення поточних.

Ралійний автомобіль Outlander PHEV відрізнятиметься гоночної підвіскою і збільшеним дорожнім просвітом для підвищення позашляхових якостей. Унікальну систему повного приводу S-AWC налаштують для забезпечення кращої передачі тягового зусилля в гоночних умовах. Серед інших удосконалень також варто відзначити установку:

- каркаса безпеки,
- полегшеного капота, двері багажного відділення та деталей салону,
- шноркеля


19-й Ралі-рейд Азії почнеться з офіційного старту на тайському пляжному курорті в Паттаї 9 серпня (субота). Наступного дня відбудеться фактичний старт, і учасники вирушать долати перший відрізок маршруту від Паттайя до Сакеу. На 12 серпня запланований третій відрізок шляху: учасники опиняться в Камбоджі і проїдуть повз храму Ангкор-Ват, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Для фінішу 15 серпня (п'ятниця) обрано місто Пномпень, столиця Камбоджі. Загальна протяжність маршруту Ралі-рейду Азії 2014 складе 2200 км. На цьому шляху серйозному випробуванню піддадуться позашляхові характеристики та показники надійності автомобілів, оскільки учасникам належить підкорити гори, ліса, болота та броди.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-