Новини Mitsubishi
You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Офіційна заява компанії «ТОРГОВИЙ ДІМ-НІКО»: Ми не проводимо розіграш автомобіля

15.08.2014

Шановні клієнти, партнери, колеги!

Офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ-НІКО», отримав інформацію про те, що невідомі особи відправляють sms-повідомлення від імені так званої компанії «НІКО Mitsubishi Motors» про проведення «розіграшу автомобіля від компанії «НІКО Mitsubishi Motors». В отриманих sms-повідомленнях посилання на розіграш веде на сайт http://mitsubishi-motors.key.ua/.

Офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ-НІКО», офіційно заявляє про свою непричетність до вищевказаної розсилки та інформує про те, що так звана компанія «НІКО Mitsubishi Motors» не має ніякого відношення ні до компанії «ТОРГОВИЙ ДІМ-НІКО» ні до офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні. Інформація про будь-які офіційні акції, що проводяться компанією «ТОРГОВИЙ ДІМ-НІКО», розміщується виключно на офіційному сайті компанії www.mitsubishi-motors.com.ua.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-