Новини Mitsubishi
You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Mitsubishi Outlander PHEV Concept-S на Паризькому автосалоні 2014

02.09.2014

Через два роки після успішної прем'єри підзарядного гібридного кросовера Outlander PHEV на Паризькому автосалоні в 2012 році, корпорація Mitsubishi Motors (MMC) цього року знову обрала "Mondial де l'Automobile", щоб поділитися своїм баченням розвитку PHEV технологій, презентуючи новий шоу-кар Outlander PHEV Concept-S.

Представлений концепт-кар втілює в собі вдосконалену модель кроссовера Outlander PHEV. Якщо говорити про інтер'єр і екстер'єр, то тут простежується прагнення дизайнерів зробити модель одночасно спортивної та елегантною.

"Спортивний та витончений":  саме так звучить філософія Outlander PHEV Concept-S, яка об'єднує гібридні технології і twin-motor систему, безшумну їзду та чудові позашляхові характеристики.

Більше новин від Mitsubishi Motors в Україні читайте на офіційному сайті
www.mitsubishi-motors.com.ua і на сторінці Facebook.


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-