Новини Mitsubishi
You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Новий випробувальний полігон Mitsubishi відкрився в Таїланді

19.05.2015

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) оголосила про відкриття нового випробувального полігону в Таїланді. Новий полігон буде використовуватися для тестування якості продуктів, перш ніж вони потраплять у виробництво, з метою подальшого підвищення якості та конкурентоспроможності автомобілів, вироблених в Таїланді.

Це перший полігон MMC за межами Японії. Він розташований в окрузі Nhong Kho, Sriracha, Chonburi (Таїланд) і займає площу 152 000 м². Основне обладнання полігону: багатоцільовий стенд для тестування, стенд для перевірки шуму і вібрацій, зона тестування, загальний трек (1500м) і технічна зона.

Г-н Ryugo Nakao, виконавчий віце-президент корпорації Mitsubishi Motors, який відповідає за стратегію і розвиток продуктів, торкнувся важливості ринку Таїланду: "Завдяки послідовній політиці уряду з розвитку тайської автомобільної промисловості, корпорація Mitsubishi Motors може рости і розвивати свій бізнес через представництво Mitsubishi Motors Таїланд. Ми можемо зробити свій внесок і допомогти тайського уряду збільшити інвестиції в галузі досліджень і розробок. Mitsubishi Motors розглядає розширення своєї представленості в Таїланді і планує розвивати бізнес у цьому регіоні».


Повернутись до списку новин

Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-